5 důvodů, proč byste se měli přihlásit do KFC Battle

KFC má v úmyslu uspořádat turnaj KFC Battle v aréně Counter-Strike: Global Offensive určený pro přihlášené hráče ze střední a východní Evropy. Na vítěze čeká hodnotná cena, protože KFC je letos na podzim vyšle na velké finále StarLadder Berlin Major.

Účast v turnaji je zdarma pro 17 týmů ze střední a východní Evropy. Turnaj bude probíhat v květnu, červnu a červenci ve třech fázích. Tady se můžete přihlásit!

V první fázi proběhne osm otevřených online kvalifikací prostřednictvím platformy FACEIT, a to každý víkend po 11. květnu, následovat bude uzavřená kvalifikace ve dnech 7. – 9. června, která nakonec povede k velkému finále v Moskvě, které se bude konat ve dnech 13. – 14. července.

Zde je pět důvodů, proč byste se měli přihlásit do KFC Battle.

5. Je to zdarma!

Jak již bylo uvedeno, tento turnaj je zcela zdarma. Oslovte čtyři kamarády nebo najděte online osoby se stejným cílem a zkuste to! Nemůžete udělat chybu.

4. Turnajový zážitek

Jste součástí amatérského CS:GO týmu s kamarády a hledáte větší konkurenci? Přihlaste se do KFC Battle a vyzkoušejte si svůj tým. V nejhorším případě bude váš tým mezi nejlepšími ve své kategorii a postoupí do další fáze!

3. Hra proti týmům z jiných zemí

Turnaj je otevřený pro řadu zemí, což znamená velkou praxi pro amatérské týmy, které se chtějí zlepšit.

2. Účast v LAN finále

Pokud váš tým bude dobrý nebo bude mít dost štěstí a postoupí do finále, dostanete příležitost hrát v LAN finále, což je neocenitelná zkušenost pro ty, kteří se chtějí stát profesionály v CS:GO.

1. Cesta na Major zdarma

Vítězný tým získá cestu zdarma na srpnový StarLadder Berlin Major. Pokud jste nikdy nebyli na CS:GO Major, je to událost, kterou by měli fanoušci e-sportu jednou zažít. Atmosféra je elektrizující, utvářejí se dějiny a celkově je zábava být mezi fanoušky CS:GO a užívat si hru, kterou všichni milujeme.

Tento článek vám přineslo obchodní partnerství společností DBTLAP a ESforce.