Wygraj w całości opłaconą wycieczkę na StarLadder Major w Berlinie z KFC

Firma KFC jest gospodarzem drugich zawodów e-sportowych KFC BATTLE , które tym razem obejmą także kategorię Counter-Strike: Global Offensive! W zeszłym roku był to już siódmy z kolei turniej KFC BATTLE, ale pierwszy obejmujący kategorię e-sportową. Przyjazd 4415 fanów e-sportu z Rosji, Ukrainy, Kazachstanu i Białorusi było ogromnym sukcesem dla wszystkich uczestników wydarzenia. Tym razem po raz pierwszy w historii projektu gracze z Europy Środkowej i Wschodniej będą mieli okazję wziąć udział w turnieju amatorskim, walcząc o cenną nagrodę. Zwycięska drużyna wygra w pełni opłaconą wycieczkę na StarLadder Major 2019 w Berlinie!

Czy chcesz wziąć udział w konkursie i wygrać opłaconą wycieczkę na StarLadder Major 2019 w Berlinie? Najpierw musisz się zakwalifikować!

Proces kwalifikacji do KFC BATTLE: Esports jest turniejem podobnym do wielu tego typu imprez sceny CS:GO. Drużyny z Europy Środkowej i Wschodniej przejdą przez otwarte i zamknięte kwalifikacje, wszystkie prowadzone przez platformę FACEIT, aż do wyłonienia dwóch zwycięskich drużyn. Zespoły te będą następnie rywalizować w finałowej rozgrywce w Moskwie w dniach 13 – 14 lipca.

Kwalifikacje otwarte rozpoczną się 11 maja i będą rozgrywane w każdy kolejny weekend do 2 czerwca. Zamknięte kwalifikacje końcowe dla pozostałych zespołów odbędą się w dniach 7 – 9 czerwca.

Turniej jest doskonałą okazją dla fanów obu gier do zaprezentowania swoich umiejętności ogromnej liczbie widzów z całego świata. Podczas gdy tradycyjne dyscypliny sportu od dziesięcioleci dysponują infrastrukturą i systemami służącymi do wyszukiwania nowych i wschodzących talentów, e-sport wciąż rozwija się w tym aspekcie. Tego typu turnieje dają młodym gwiazdom możliwość zaprezentowania swoich umiejętności w rywalizacji, która jednocześnie stanowi dla nich szansę na obejrzenie gry najlepszych zawodników e-sportowych.

W mistrzostwach może brać udział dowolna drużyna amatorska składająca się z graczy w wieku od 14 do 30 lat, a udział w mistrzostwach jest bezpłatny. Osoby pragnące się zarejestrować powinny  kliknąć ten link. W turnieju nie mogą wziąć udziału zawodowi gracze CS:GO

Artykuł ten został opublikowany w ramach partnerstwa handlowego pomiędzy DBLTAP i ESForce.